קרקע למכירה כל מה שצריך לדעת לפני שקונים קרקע

קרקע למכירה

קרקע למכירה שווה בדיקה לפני כל השקעה

קרקע למכירה מכיוון שבשנים האחרונות הפכה ההשקעה בקרקע למכירה להשקעה נפוצה ופופולרית מעין כמוה. מחירי הקרקע למכירה הנמוכים לצד חלום ההפשרה לבנייה והמינוף הגדול הובילו רוכשים פוטנציאליים רבים לבחון השקעת כספם בקרקעות למכירה חקלאית או אחרת.

כדי לרכוש קרקע למכירה, חשוב לעשות בדק בית רציני ויסודי בטרם תשלימו את העסקה בפועל. הדבר הראשון שכמובן יש להתחשב בו הוא מחיר הקרקע למכירה ביחס למשתנים האחרים. מחירה של הקרקע למכירה אמורה להיגזר מכלל הפרמטרים המרכיבים אותה. בהקשר לזה חשוב לבדוק את הבעלות על הקרקע למכירה. קיים הבדל בין קרקעות בבעלות פרטית הרשומות בטאבו לבין קרקעות בבעלות רשות מקרקעי ישראל. רוכש קרקע בבעלות רשות מקרקעי ישראל מוגדר למעשה כחוכר את הזכויות בקרקע. משמעות הדבר היא שבמקרה שבו קרקע חקלאית זו תופשר לבנייה הרי שהיא תוחזר מהחוכר לרשות מקרקעי ישראל תמורת פיצוי שולי למחזיק בזכויות החכירה בה. על כן הרכישה לא בדיוק מקנה בעלות מלאה על הקרקע.

המרכיב השני בבואנו לעשות עסקה לרכישת קרקע להשקעה הוא המיקום של הקרקע. יש לבדוק היטב את מיקומה של הקרקע ביחס לישובים אחרים, ביחס לעורקי תנועה מרכזיים וביחס לגורמים חשובים נוספים. מיקומה של הקרקע למכירה משפיע אף על סיכוייה להיכנס לתהליך הפשרה. ככל שהיא קרובה יותר ליישוב קיים שאינו מתקרב למגבלת האוכלוסין שנקבעה לצורך עניין הפשרת קרקעות, הרי שסיכוייה להיכנס לתהליך הפשרה גדלים.

בנוסף לבדיקות שציינו לעיל, יש לקחת בחשבון טרם רכישת הקרקע למכירה את הסיכויים שיופקעו חלקים ממנה בעת הפשרתה לטובת גורמים אחרים כמו משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, נתיבי ישראל ועוד. במקביל יש לבדוק את ההיטלים והמיסים שידרשו לתשלום בעתיד.

רכישה בטוחה של קרקע להשקעה

על מנת לבצע רכישה בטוחה של קרקע למכירה, מומלץ להיוועץ באנשי מקצוע המומחים לדבר ושיש בידם את כל המידע הדרוש לביצוע עסקה כשרה ובטוחה. חברת אגי גרופ, הינה חברת נדל"ן יזמית אשר פועלת בשוק הזה למעלה מעשור ובידה כל האמצעים והכלים לבצע עסקאות של קרקע למכירה באופן בטוח ויסודי.

בחברת אגי גרופ, תוכלו למצוא מאגר של פרויקטים ושל קרקעות למכירה. רכישת קרקע למכירה באמצעות חברת אגי גרופ מבטיחה קניה אשר לה כל הנתונים להיות מניבה רווחים בעתיד הקרוב. כחלק חשוב מפעילות חברת אגי גרופ, הוא זיהוי הזדמנויות בקרקע למכירה בעקבות נתונים הנאספים על ידי החברה מהגורמים השונים. חברת אגי גרופ יודעת לזהות את הפונטציאל בשטח הספציפי ואת הסבירות להפשרה בטווח הקרוב.

הנכם מוזמנים למשרדי החברה הממוקמת בבת-ים לקבל את המידע והליווי הדרוש לכל אורך הדרך בתהליך רכישת קרקע למכירה. החברה תביא לכם את העסקה המשתלמת ביותר והמובטחת להשקעה בעלת תשואות רווחים עתידיות בטוחות. אגי גרופ מביאה את עולם הנדל"ן ישירות אליכם במחיר משתלם ובשירות איכותי מעל לכל.

סגירת תפריט
Call Now Button