קרקעות למכירה

קרקעות להשקעה

רובע נחל - אשדוד

תכנית רובע הנחל הינה תכנית לבניית שכונת מגורים בת 15,000 אלף יחידות דיור בעתודת הקרקע האחרונה בעיר, המוקדמת ע"י עיריית אשדוד. הקרקעות המשווקות ע"י חברת אגי גרופ נמצאות במיקום הטוב ביותר בשכונה העתידית.

קרקעות להשקעה

קרקעות גדרה

מדובר למעשה בדוגמה מושלמת למוטו שמתווה את דרכה של "אגי גרופ" מיום היווסדה: "נדל"ן לאנשים, לא רק לכרישים". כל אחד עם הון עצמי צנוע, יכול לרכוש לעצמו פיסת אדמה בגדרה ולהמתין בסבלנות ליום שבו הקרקע החקלאית תופשר לבנייה. כפי שניתן להבין, לפי כל המידע שיש בידינו היום, מדובר סך הכול בעניין של זמן.

קרקעות להשקעה

קרקעות יוקנעם על הנוף

עיר הנמצאת בתנופת פיתוח אדירה כשמרכז ההיטק שלה הופך ל- "עמק הסיליקון של הצפון". שטח הנמצא בין שתי שכונות מגורים והסבירות להפשרה נראית גבוהה. ע"פ דו"ח שמאות שווי הקרקע צפוי להגיע ל- 600,000 ₪ אם וכאשר הקרקע תופשר.

קרקעות להשקעה

קרקעות חדרה

הקרקעות מיועדות לבנייה רוויה (בנייה לגובה). הקרקע ממוקמת מערבית לכביש 4, דרומית לשכונות בית"ר. מתחם 24, קרוב ליער חדרה ואזור ירוק במיוחד עם ריבוי שטחים ירוקים לבילוי בטבע. הקרקעות המשווקות ע"י חברת אגי גרופ נמצאות במיקום מעולה. 

קרקעות להשקעה

רמז החדשה ראשון לציון

"רמז החדשה" צמודה לשכונת רמז היוקרתית אשר קרובה למרכז ראשון לציון. הקרקע מיועדת לבנייה וכבר מופיעה בתכנית מתאר. הקרקע ממוקמת מול כביש 431 – מרכז ראשון לציון. הקרקעות המשווקות ע"י חברת אגי גרופ נמצאות במיקום מעולה.

קרקעות להשקעה

מתחם ה - 1000 ראשל"צ

במתחם מתוכננות להיבנות 4,900 יחידות דיור, 1,700,000 מ"ר הייטק, מרכזים פיננסים, מרכזי עסקים, מלונות, מרכזי קונגרסים, תערוכות, מוסדות מחקר וחינוך ייעודי לצד מתחמי פנאי ובילוי. במרכזה של השכונה יוקם פארק מרכזי רחב ידיים וייחודי.

קרקעות להשקעה

מתחם גלילות

שטחי הבנייה יעלו על 2 מיליון מטרים רבועים, להמחשת גודלו של האיזור ניתן להשוות אותו לדרום מנהטן, או לעיר העתיקה בירושלים: על פי התכנית ייבנו 9,000-12,000 יחידות דיור ברובע כולו אשר יתנו מענה למחסור ביחידות הדיור במחוז, וכן ייבנו 700-500 אלף מ"ר תעסוקה ומסחר, ומרכז תחבורתי עם תחנת רכבת.
קרקעות להשקעה

תל אביב - 3700

תכנית ת"א 3700 ממוקמת בין מלון מנדרין לבין שדה דב בתל אביב ולמעשה מחברת בין השכונות הצפוניות היוקרתיות של ת"א לים. על פי התכנית, עתידה להיבנות בשטח שכונה שתכלול 12,000 מבני מגורים, תעסוקה, מלונאות, מסחר ופנאי.

קרקעות להשקעה

פארק הים בת-ים

פרויקט הדגל של בת ים. במתחם עתידות להיבנות: 10,000 יחידות דיור מרהיבות, מרכז ספורט חדשני מבני ציבור ותרבות, מרכז תעסוקה ומסחר מודרני, המשתרע על פני כ-2 מיליון מ"ר וכולל את מרכז העסקים up מתחם מלונות מדהים

קרקעות להשקעה

ח - 500 חולון

התכנית משתרעת על שטח של 4000 דונם וצפויה לכלול כ-14 אלף יחידות דיור, כמיליון מ"ר שטחי תעסוקה ומסחר, כ- 150 אלף מ"ר שטחים למבני ציבור, ופארק ציבורי בגודל 1,200 מ"ר.

קרקעות להשקעה

פרויקט חוף התכלת

"פרויקט חוף התכלת", עתודת הקרקע האטרקטיבית ביותר כיום על קו החוף של הרצליה, הפכה לאחרונה מוקד משיכה למשקיעים רבים בנדל"ן. מדובר בקרקע חקלאית המצויה בהליך של שינוי ייעוד, התכנון בפרויקט הוא להקים כ 10000 יחידות דיור, עם מבני תעשיה ומסחר, מלונות לאורך קו החוף של העיר הרצליה.

סגירת תפריט
Call Now Button