פרויקטים שלנו - אגי גרופ | קרקעות להשקעה בישראל | השקעות נדל
פרויקטים שלנו - אגי גרופ | קרקעות להשקעה בישראל | השקעות נדל"ן ללא הון עצמי, בתשלומים | מימון עד 100%

אגי גרופ קרקעות למכירה ושטחים למכירה ללא הון עצמי

רובע נחל - אשדוד​ - אגי גרופ קרקעות למכירה ללא הון עצמי, להשקעה, שטחים למכירה

רובע נחל - אשדוד

תכנית רובע הנחל הינה תכנית לבניית שכונת מגורים בת 15,000 אלף יחידות דיור בעתודת הקרקע האחרונה בעיר, המוקדמת ע"י עיריית אשדוד. הקרקעות המשווקות ע"י חברת אגי גרופ נמצאות במיקום הטוב ביותר בשכונה העתידית.

קרקעות גדרה​ - אגי גרופ קרקעות למכירה ללא הון עצמי, להשקעה, שטחים למכירה

קרקעות גדרה

מדובר למעשה בדוגמה מושלמת למוטו שמתווה את דרכה של "אגי גרופ" מיום היווסדה: "נדל"ן לאנשים, לא רק לכרישים". כל אחד עם הון עצמי צנוע, יכול לרכוש לעצמו פיסת אדמה בגדרה ולהמתין בסבלנות ליום שבו הקרקע החקלאית תופשר לבנייה. כפי שניתן להבין, לפי כל המידע שיש בידינו היום, מדובר סך הכול בעניין של זמן.

קרקעות יוקנעם על הנוף​ - אגי גרופ קרקעות למכירה ללא הון עצמי, להשקעה, שטחים למכירה

קרקעות יוקנעם על הנוף

עיר הנמצאת בתנופת פיתוח אדירה כשמרכז ההיטק שלה הופך ל- "עמק הסיליקון של הצפון". שטח הנמצא בין שתי שכונות מגורים והסבירות להפשרה נראית גבוהה. ע"פ דו"ח שמאות שווי הקרקע צפוי להגיע ל- 600,000 ₪ אם וכאשר הקרקע תופשר.

קרקעות חדרה​ - אגי גרופ קרקעות למכירה ללא הון עצמי, להשקעה, שטחים למכירה

קרקעות חדרה

הקרקעות מיועדות לבנייה רוויה (בנייה לגובה). הקרקע ממוקמת מערבית לכביש 4, דרומית לשכונות בית"ר. מתחם 24, קרוב ליער חדרה ואזור ירוק במיוחד עם ריבוי שטחים ירוקים לבילוי בטבע. הקרקעות המשווקות ע"י חברת אגי גרופ נמצאות במיקום מעולה. 

רמז החדשה - ראשון לציון​​​ - אגי גרופ קרקעות למכירה ללא הון עצמי, להשקעה, שטחים למכירה

רמז החדשה - ראשון לציון

"רמז החדשה" צמודה לשכונת רמז היוקרתית אשר קרובה למרכז ראשון לציון. הקרקע מיועדת לבנייה וכבר מופיעה בתכנית מתאר. הקרקע ממוקמת מול כביש 431 – מרכז ראשון לציון. הקרקעות המשווקות ע"י חברת אגי גרופ נמצאות במיקום מעולה.

מתחם ה - 1000 ראשל

מתחם ה - 1000 ראשל"צ

במתחם מתוכננות להיבנות 4,900 יחידות דיור, 1,700,000 מ"ר הייטק, מרכזים פיננסים, מרכזי עסקים, מלונות, מרכזי קונגרסים, תערוכות, מוסדות מחקר וחינוך ייעודי לצד מתחמי פנאי ובילוי. במרכזה של השכונה יוקם פארק מרכזי רחב ידיים וייחודי.

מתחם גלילות​​ - אגי גרופ קרקעות למכירה ללא הון עצמי, להשקעה, שטחים למכירה

מתחם גלילות

שטחי הבנייה יעלו על 2 מיליון מטרים רבועים, להמחשת גודלו של האיזור ניתן להשוות אותו לדרום מנהטן, או לעיר העתיקה בירושלים: על פי התכנית ייבנו 9,000-12,000 יחידות דיור ברובע כולו אשר יתנו מענה למחסור ביחידות הדיור במחוז, וכן ייבנו 700-500 אלף מ"ר תעסוקה ומסחר, ומרכז תחבורתי עם תחנת רכבת.

תל אביב - 3700​​ - אגי גרופ קרקעות למכירה ללא הון עצמי, להשקעה, שטחים למכירה

תל אביב - 3700

תכנית ת"א 3700 ממוקמת בין מלון מנדרין לבין שדה דב בתל אביב ולמעשה מחברת בין השכונות הצפוניות היוקרתיות של ת"א לים. על פי התכנית, עתידה להיבנות בשטח שכונה שתכלול 12,000 מבני מגורים, תעסוקה, מלונאות, מסחר ופנאי.

פארק הים בת-ים​​ - אגי גרופ קרקעות למכירה ללא הון עצמי, להשקעה, שטחים למכירה

פארק הים בת-ים

פרויקט הדגל של בת ים. במתחם עתידות להיבנות: 10,000 יחידות דיור מרהיבות, מרכז ספורט חדשני מבני ציבור ותרבות, מרכז תעסוקה ומסחר מודרני, המשתרע על פני כ-2 מיליון מ"ר וכולל את מרכז העסקים up מתחם מלונות מדהים

פארק הים בת-ים​​ - אגי גרופ קרקעות למכירה ללא הון עצמי, להשקעה, שטחים למכירה

ח - 500 חולון

התכנית משתרעת על שטח של 4000 דונם וצפויה לכלול כ-14 אלף יחידות דיור, כמיליון מ"ר שטחי תעסוקה ומסחר, כ- 150 אלף מ"ר שטחים למבני ציבור, ופארק ציבורי בגודל 1,200 מ"ר.

פארק הים בת-ים​​ - אגי גרופ קרקעות למכירה ללא הון עצמי, להשקעה, שטחים למכירה

פרויקט חוף התכלת

"פרויקט חוף התכלת", עתודת הקרקע האטרקטיבית ביותר כיום על קו החוף של הרצליה, הפכה לאחרונה מוקד משיכה למשקיעים רבים בנדל"ן. מדובר בקרקע חקלאית המצויה בהליך של שינוי ייעוד, התכנון בפרויקט הוא להקים כ 10000 יחידות דיור, עם מבני תעשיה ומסחר, מלונות לאורך קו החוף של העיר הרצליה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע...

הישארו מעודכנים

הירשמו לרשימת התפוצה של אגי גרופ

© 2019 אגי גרופ, כל הזכויות שמורות

סגירת תפריט