קרקעות להשקעה – במה כדאי להשקיע את הכסף שלכם?

קרקעות להשקעה

קרקעות להשקעה כל אפשרויות ההשקעה

יש לכם סכום כסף שאתם מעוניינים להשקיע אותו? מחפשים אפיק מוצלח ושווה, בו תצליחו להניב תשואה נאה ומשתלמת? האם חשבתם על קרקעות להשקעה?

אם יש לכם ביד סכום של כסף, ואתם מחפשים את הדרך להגדיל אותו ולעשות אותו למניב רווחים ותשואה באופן קבוע, אתם ככל הנראה מעוניינים להשקיע אותו. יש כאלו שמשקיעים את כספם בבורסה או בעסקאות מט"ח. אחרים בוחרים לרכוש מניות של חברות, או להיות שותפים במיזמים או בסטארט אפים חדשניים. ויש את האנשים השמרניים שמעדיפים להשקיע את כספם בקרקעות. ואכן כאשר מדברים על קרקעות להשקעה חשוב לציין את היתרונות הרבים שעושים את ההשקעה הזו למועדפת על משקיעים רבים.

יתרונות של קרקעות להשקעה

  • נכס קיים – בשונה ממניות או מיזמים אחרים, בהם מדובר על השקעה בזכויות בדבר קיים ופעמים בדבר שהוא בשלבי התהוות- הרי קרקע הוא דבר מציאותי וקיים בשטח. כך שכאשר רוכשים קרקע להשקעה, מקבלים בצורה מידית זכויות רשומות כחוק וחוזה מפורט בו רשום בצורה ברורה כי השטח שנרכש שייך מעתה לרוכש. יש בכך ביטחון ותחושת רוגע שהכסף אכן קנה לכם משהו.
  • תשואה צפויה – בעוד מיזמים שונים עשויים לצנוח ולהיכשל, הרי שטחי קרקעות יהיו נצרכים לעולם. אמנם לא כל קרקע שווה ולא כל שטח מתאים לשמש למגורים או למסחר. אך בגדול קרקע משמשת. כך שעתיד להיות שימוש בקרקע ולכן עתידה להיות הכנסה.
  • שימושים שונים – קרקע עשויה לשמש למגוון שימושים. כך שגם אם אפיק אחד אינו מצליח ולא מכניס את התשואה המובטחת, הרי ניתן להסב את הקרקע לשימוש אחר. לא מצליחים לקדם בנייה של בניין מגורים, אולי אפשר להתעניין על אזור מסחרי? הקרקע אינה מתאימה למגורים, אולי אפשר לבנות בה מבנה ציבורי כלשהו? האפשרויות רבות ויש לבחון את המצב ואת השטח בשביל למצוא את האפשרות הטובה והרווחית ביותר.
  • עלייה בשווי הנכס – המציאות הישראלית מוכיחה שהקרקעות נעשות שוות יותר ויותר במשך השנים. כך קרקע שנרכשה לפני שנים ספורות במחיר נמוך – שווה כיום הרבה יותר.

מחפשים אפיק מוצלח להשקעת כספים? קרקע להשקעה זו התשובה.

סגירת תפריט
Call Now Button