עסקאות נדלן – ככה עושים עסקות ב-2021

עסקאות נדלן

הנכסים בארץ הקטנה שלנו לרוב לא מאכזבים ובמקרה הגרוע ערכם נשמר. חשוב לדעת איך לבצע עסקאות נדל"ן בין אם אתם מוכרים או רוכשים. זו הסיבה שכיום מקובל להיוועץ בחברת נדלן בעלת ניסיון שתסייע ותלווה את המוכר/קונה בעסקאות נדלן ולכל אורך התהליך.

רוב הציבור, בניגוד להגיון, בבואו לבצע עסקאות נדלן קטנות או בינוניות אינו חוסך בכסף ובמאמצים ופונה למומחים לעזור לו לחסוך או להרוויח כמה אלפי שקלים. אבל, בבואו לבצע את עסקת חייו, העסקה הכי משמעותית והכי גדולה מבחינה פיננסית ואיכות החיים דווקא בעסקאות נדלן, מעדיף לעשות זאת לבד בתקווה שזה יצליח לו. הניסיון של רובנו והדיווחים העולים מהשטח  על עסקאות נדלן של אנשים שבחרו לפעול לבד ולא בליווי חברה המתמחה בעסקאות נדלן מעידה על כך שאנשים יוצאים מאוכזבים מהתהליך ואף מתוצאות העסקה.

בעסקאות נדלן, חשוב לדעת מה משווקים ואיך מוכרים או קונים. כל אזרח פוטנציאלי המבקש לבצע עסקאות נדלן, חייב לקבל נתונים מדויקים ככל שניתן לגבי העסקה לה הוא רוצה להיכנס. כשמבצעים עסקאות נדלן ברכישה, חשוב לקבל נתונים העולים מהשטח לגבי הנכס עצמו, מה האופציות שלו, מה הכיוון ( אם מדובר בקרקע ), לוחות זמנים למימוש העסקאות, היטלים ומיסים הנגזרים מביצוע עסקאות נדלן במקומות המדוברים והספציפיים, ועוד נותנים אחרים כמו בעלות על הנכס, שעבודים, עיקולים וכו'.

רק כאן בישראל, כולם חכמים, כולם יודעים את התורה, וכולם רוצים לחסוך את העמלות השונות בעסקאות נדלן. כמו בכל ענף יש בעלי מקצוע שרלטנים שאינם די מקצוענים ועלולים לסבך עסקאות נדלן שאינן בטוחות. על כן כיום בשוק הנדלן, יש לוודא מול מי אתם מבצעים את העסקה ומי הגורם המלווה שלכם ועד כמה הוא מיומן.

עסקאות נדלן רק מחברה ותיקה ואמינה

חברת אגי גרופ, הינה חברה נדלנית המתמחה בעסקאות נדלן למעלה מעשור ולה כל הניסיון הנדרש, מאגר נתונים רחב וצוות עובדים מיומן ומקצועי הבקיא בכל החוקים והנהלים הכרוכים בביצוע עסקות נדלן לסוגיהן. חברת אגי גרופ, תייעץ ותלווה כל לקוח פוטנציאלי אשר מעוניין לבצע עסקאות נדלן בכל גודל ובכל היקף כספי. כל עסקאות הנדלן אשר מנוהלות על ידי חברת אגי גרופ נעשות בשקיפות מלאה מול בעלי העניין תוך אספקת מידע עדכני בזמן אמת לגבי כל שלב ושלב בתהליך ביצוע העסקאות נדלן.

זאת ועוד, לחברת אגי גרופ יש את כל הכלים לבצע בדיקות יסודיות של המצב התכנוני הנדסי והמשפטי של כל נכס, דבר שחוסך זמן יקר וריצות לכל בעל עניין. כחלק מהשירות שמעניקה החברה ללקוחותיה, תבצע החברה את כל הבדיקות הדרושות מכל היבטיו של הנכס ובכל הרשויות הקשורות אליו, דבר שיבטיח ביצוע עסקאות נדלן בטוחות ומשתלמות כאחד.

הנכם מוזמנים למשרדי החברה לקבלת ייעוץ מקצועי וליווי לעסקה בטוחה ומשתלמת כאשר אתם מחפשים קרקעות למכירה בשביל עסקאות כדאיות.

סגירת תפריט
Call Now Button