איך מוצאים קרקעות להשקעה?

קרקעות להשקעה

קרקעות להשקעה כל הטיפים למציאת העסקאות הטובות ביותר

לשאלה איך מוצאים קרקעות להשקעה?  חשוב ראשית להבין כי הדבר המשמעותי ביותר למציאת הקרקע להשקעה, הוא מיקומה של הקרקע. ככל שהקרקע ממוקמת קרוב יותר לאזורים מובנים ולצירי תנועה ראשיים, כך גדלה הסבירות שהליך שינוי הייעוד שלה יתרחש. למעשה אנו מחפשים קרקעות להשקעה בכדי לשנות את ייעודן ולהמיר את ייעודה הנוכחי לייעוד מניב תשואה רווחית בעתיד כמו בניה למגורים, מסחר ותעשייה. במסגרת זו כדאי לבדוק שבסמיכות לקרקע הנרכשת אין גורמים שיכולים לעכב או למנוע את שינוי הייעוד, כגון דרכים בתכנון, קווי מתח של חשמל, אזור תעשייה מתוכנן וכדומה.

איך מוצאים קרקעות להשקעה

זאת ועוד, בעת רכישת קרקע להשקעה, יש לקחת בחשבון את תאריך הצפי עד להפשרת הקרקע, שעלול להגיע אפילו למספר שנים. עד שזה יקרה המשקיע בעצם לא מקבל תשואה על הקרקע שלו. זה גם ההבדל בין מציאת נכס נדלן קיים שהתשואה שלו לרוב מידית. בעת מציאת קרקע להשקעה יש לוודא כי המדובר בקרקע בבעלות ולא זכויות חכירה בקרקע המנוהלת בדרך כלל על ידי מנהל מקרקעי ישראל. השקעה בסוג זה מותנית בשינוי ייעוד הקרקע על ידי החלטת המינהל ולא תמיד עולה בקנה אחד עם הייעוד בזמן הרכישה ואף יכולה להשתנות. רכישת קרקע בעלת פוטנציאל לשינוי יעוד, עשויה להיות השקעה כלכלית כדאית. במקרה של קרקע בבעלות פרטית, לבעל הקרקע שליטה רחבה על קידום ההפשרה, התמורה גדולה בהרבה והרכישה כפופה לפחות מגבלות, מיסים ובירוקרטיה.

לנוכח כל ההליך המסועף והמסובך והדורש מבעלי ההון המשקיע להתרוצץ ולחפש קרקעות להשקעה בכנסים למכירת נדלן וגם תערוכות לאיתור השקעות בעלות סיכון נמוך ועדיין כדאיות מבחינת השקעה, כדאי ואף מומלץ לפנות לחברות נדלן יזמות ובעלות ניסיון אשר יכולות לעשות את העבודה עבורכם. כזו היא חברת ההשקעות והיזמות בנדלן חברת אגי גרופ.

קרקעות להשקעה באגי גרופ

אגי גרופ הינה חברה מנוסה הפועלת בשוק הנדלן להשקעות והקמת פרויקטים להשקעה למעלה מ- 10 שנים. לחברה מאגר קרקעות ופרויקטים למכירה אשר מנוהלים על ידה במגוון אזורים ומקומות אטרקטיביים ברחבי הארץ. החברה פועלת בשקיפות מלאה ותלווה כל לקוח פוטנציאלי המעוניין למצוא קרקעות להשקעה לפי הצרכים שלו ובהתאם לגודל ההשקעה שלו.

כחברה מנוסה וותיקה בענף, לחברה מאגר קרקעות להשקעה ונתונים מדייקים לגבי כל נכס ופרויקט להשקעה. אגי גרופ תשמח לפגוש אתכם וביחד אתכם למצוא את הקרקע להשקעה בעלת התשואה השנתית הטובה ביותר עבורכם בהתאם להשקעה שלכם. כמו כן לחברה כל הנותנים הנדרשים לבדיקת כדאיות העסקה וכל הנתונים מוצגים בפני הלקוח כדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בעלות המשתלמת ביותר.

הדרך הטובה והבטוחה ביותר למציאת קרקעות להשקעה אטרקטיביות ובעלות תחזית לתשואה גבוהה ואפקטיבית הינה בחברת אגי גרופ. היכנסו עוד היום לפגישת ייעוץ והכוונה וביחד תדעו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

סגירת תפריט
Call Now Button