פרויקטים חדשים

תהליך קצב הבניה והפשרת הקרקעות בישראל הולך ותופס תאוצה כבר מספר שנים. הצורך להקים פרויקטים חדשים ולתת מענה לקצב הגדילה של כמות האוכלוסיה, פתרון לזוגות צעירים ועוד הרבה שיקולים נוספים כחלק מתהליך הצמיחה בשוק הנדל"ן.

אמנם שוק הנדל"ן נתפש כשוק של בעלי ממון ואנשים מקושרים, אך בפרויקטים החדשים המוקמים ברחבי הארץ ניתן בהחלט למצוא פרויקטים חדשים להשקעה וכאלה שכבר נמצאים בתהליכי הפשרה ובנייה וששווים לכל כיס ולכל אזרח מהשורה.

בשנים האחרונות, נוספו במדינת ישראל המון יעדי מגורים חדשים באזורים שונים בארץ. הרבה אנשים החלו לשנות את תפיסת עולמם ולהעתיק את מגוריהם לאזורים רחוקים מהמרכז, הרבה בזכות מערכת הכבישים ההולכת ומשתפרת ומקצרת מרחקים וזמנים בין אזורים שונים בארץ. הדבר הזה ונכונות הרשויות הממשלתיות והמקומיות לתת אפשרות ומענה להתחלת הקמת פרויקטים חדשים לבניה בארץ מאפשרת לכל אזרח להיכנס להשקעה בפרויקטים חדשים ולהבטיח את עתידו בצורה בטוחה ומשתלמת וללא מאמץ רב.

כשמדברים על פרויקטים חדשים, לא בהכרח מדובר על בנייה חדשה, הרבה פעמים פרויקטים כמו תמ"א 38 או בנייה בלב העיר במקום בית פרטי או שדרוג מבנים ובניית תוספות, הם בפירוש נחשבים כפרויקטים חדשים ומאפשרים השקעה בטוחה ומשתלמת לכל המעוניין.

פרויקטים חדשים רק בחברה ותיקה ואמינה

חברת אגי גרופ, הינה חברה יזמית להשקעות ופיתוח בפרויקטים חדשים ברחבי הארץ למעלה מעשור. החברה מתמחה בניהול פרויקטים בתחום הנדל"ן כולל פרויקטים חדשים לבניה, קרקעות לפיתוח עתידי, שיפורי דיור בתוך ערים ועוד מגוון רחב של היצע לגבי פרויקטים חדשים שאותם היא משווקת ומנהלת.

שילוב של מאגר פרויקטים חדשים נרחב, זיהוי הזדמנויות להשקעה, איכות ושירות ברמה גבוהה וצוות עובדים מיומן, מאפשר לכל אזרח, לבצע השקעה בטוחה בפרויקטים החדשים שבניהולה של חברת אגי גרופ.

כחלק מהשירות, חברת אגי גרופ, תלווה את לקוחותיה בכל השלבים של ביצוע העסקה בפרויקטים החדשים. החברה תדאג ליידע את הלקוח על כל שלב התקדמות בתהליך, תעדכן כל פרט ותדאג לכל הסידורים מסביב ומעבר לביצוע הרכישה בפרויקטים החדשים. לחברה מאגר מידע רחב בו ניתן לקבל מראש את הנתונים העתידיים לכל פרויקט, עלויות, היטלים, מיסוי, לוחות זמנים למימוש ועוד הרבה נתונים נוספים. כל זאת על מנת להבטיח ללקוח השקעה בטוחה בכל פרויקט חדש.

לחברת אגי גרופ היצע נרחב של פרויקטים חדשים בערים ובאזורים שונים ומגוונים ברחבי הארץ, הנכם מוזמנים למשרדי החברה הממוקמת בבת-ים, להתרשם מהפרויקטים החדשים ולקבל ייעוץ מקצועי בהתאם לצרכים שלכם ולבצע את העסקה הכדאית והכי משתלמת עבורכם.

שתפו את הכתבה

סגירת תפריט